Mersin Web Tasarım » Miras Yoluyla İntikal Miras yoluyla intikal ücreti 826.27 ₺ + KDV’ dir. Online satın alarak Miras yoluyla intikal işlemlerini yapabilirsiniz.
Mersin Web Tasarım » Miras Yoluyla İntikal
Mersin Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)mersinwebtasarim.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 6152. Sk.Müfide İlhan 33020 Akdeniz Mersin

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

BlogMİRAS YOLUYLA İNTİKAL


Online satın alarak miras yoluyla intikal işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  miras yoluyla intikal işlemleri yapılır.  • TÜRKPATENT Ücreti 576.27 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) TL
 • Hizmet Ücreti 250 TL
 • KDV Matrahı 826.27 TL
 • KDV Tutarı %18 148.73 TL
 • Genel Toplam 975 TL


Sepete Ekle

MİRAS YOLUYLA İNTİKAL

şu şekildedir;

1. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz Miras Yoluyla İntikal işlemi yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. Mirasçılık belgesi diğer resmi belgeler tarafımıza gönderilmelidir.

3. Miras Yoluyla İntika yapılacak marka bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde Miras Yoluyla İntikal işlemleri yapılmakta ve müvekkile ilgili işlemlerini yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  Miras Yoluyla İntikal yazısı gelir gelmez marka sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

İstenen Belgeler

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Mirasçılık belgesi ve yabancı dilde olması halinde yeminli tercüman tarafından onaylanmış Türkçe tercümesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.
Yorumlar

Begüm (4 Mart 2020)

Mahkemenin verdiği mirascılık belgesini ve ödeme yaptığımız gün işlemler hemen tamamlandı. 15 gün sonrada Türk Patent bütün mirasçılar ismi geçti. Uygun, hızlı hizmet için teşekkür ederiz.