Mersin Web Tasarım » Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti Marka başvurunuza yapılan itiraza karşı görüş ücreti olan 450 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak itiraza vekillerimiz aracılığıyla savunma yapabilirsiniz.
Mersin Web Tasarım » Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti
Mersin Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)mersinwebtasarim.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 6152. Sk.Müfide İlhan 33020 Akdeniz Mersin

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

BlogMARKA İTİRAZA KARŞI GÖRÜŞ ÜCRETİ


Marka tescil başvurusuna üçüncü taraflarca yapılan itirazlara karşı görüş hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve karşı görüş için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.

 • TÜRKPATENT Ücreti 0 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 0 TL
 • Hizmet Ücreti 450 TL
 • KDV Matrahı 450 TL
 • KDV Tutarı %18 81 TL
 • Genel Toplam 531 TL


Sepete Ekle

İTİRAZA KARŞI GÖRÜŞ HİZMET AÇIKLAMALARI

1. Ödeme ve talep alınır alınmaz, itiraza konu dosya incelenmekte ve hemen akabinde başvuru sahibi ile irtibat kurulmaktadır.

2. Öncelikle belirtmek gerekir ki [[siteadi]], başvuru yapmadan önce ayrıntılı inceleme ve değerlendirme yapmakta, re'sen ret risklerinin bildirilmesinin yanı sıra olası itirazları ve bunların muhtemel sonuçlarını başvuru öncesi başvuru sahibine bildirmektedir. 

3. Başvuru üçüncü taraf vekil şahıs ve firmalarca yapılmış başvurular için de [[siteadi]]' den itiraza karşı görüş hizmeti alabilirsiniz. 

4. İtiraza karşı görüşlerin lehe sonuçlanmasını sağlayacak bilgi ve belgeler başvuru sahibinden ayrıca istenmektedir.

5. İtirazların süresinin uzun olması ve Markalar dairesi İtirazlarından sonra da YİDK nezdinden tarafların kararlara itiraz işlemleri nedeniyle tescil süresi çok uzadığından karşı görüş yapılan marka dosyasının muhtemel sonucu veya varsa başkaca çözümler başvuru sahibine bildirilmekte ve yazılı onay sonrası da itiraza karşı görüş yapılmaktadır.

6. Marka itiraz sürecindeki diğer bilgileri tüm itiraz işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Tescil Ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 

İstenen Belgeler

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. İtiraza konu marka başvuru bilgileri (Başvuru numarası, sahibi vs)
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.
Yorumlar

Kemalettin (1 Mart 2020)

Başvurumuzu yapan önceki firma yüksek fiyat isteyince araştırma yaptık ve Etkin Patent ile tanıştık, hem uygun ücretle yapılan itiraza savunma yaptılar ve itiraz lehimize sonuçlandı hem de uygun fiyatla marka tescil belgemizi de aldık. Teşekkürler...